top of page
301814222_463422102466547_8164502336412511341_n.jpg

Veselá sovička O nás

VESELÁ SOVIČKA NENÍ JEN ŠKOLIČKA,
V SOVIČCE MÁME ZA CÍL VYTVOŘIT RODINU - BUDEME SLAVIT SVÁTKY, NAROZENINY, SPOLU SE SMÁT, ŠKÁDLIT, UČIT SE....VYRŮSTAT.

 

Pro školičku jsme nově zrekonstruovali prostory, aby splňovali veškeré hygienické a bezpečnostní normy. Vlastní interiér třid je vesele a hravě vymalován, tak aby se děti cítili v Sovičce dobře. Výmalbou dětských školek, pokojíčků se zabývám již sedm let. Mám za sebou řadu spokojených zákazníčků:))

JSME ŠKOLKA RODINNÉHO TYPU URČENÁ PRO DĚTI OD 1,5 ROKU.

OTEVÍRACÍ DOBA
7.30 - 17.00

METODA VZDĚLÁVÁNÍ:
Začít spolu (vzdělávací program)
S vašimi dětmi si budeme hráta poznávat svět podle výchovně vzdělávacího programu „Začít spolu“.
To je osobnostně orientovaný výchovně vzdělávací program zaměřený na individualitu jedince, na rozvíjení schopností dětí.
Klademe důraz na spolupráci s rodinou, protože rodiče jsou odpovědni za své dítě, jeho výchovu a vzdělávání. Nezakazujeme rodičům, pokud chtějí pobýt se svým dítětem čas ve třídě.
Program je plně v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání a Školským zákonem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Cíle programu Začít spolu
Akceptovat individualitu jedince, ale snažit se, aby děti spolupracovali - věříme, že děti se učí nejlépe, když mají pocit, úcty, a když oni jsou motivovaní a nadšení pro to, co dělají. I práce, která je zdánlivě nezajímavá, se dá dítěti podat tak, že ji udělá s nadšením a láskou. Povzbuzovat zvídavost, schopnost se rozhodovat, chuť poznávat ,hravost, fantazii...
Dětství je období zvídavosti, bázně, učení a hraní. Ve školce děti objevují svět, učí se různým důležitým postojům, získávají nové vědomosti, postoje, a utvářejí si názory.
Jestliže chcete mít jistotu, že Vaše dítě vykročí do velkého světa opravdového života dobře připravené a se správnými návyky, neváhejte jej svěřit do naší péče.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

bottom of page